Дітки сумлінно вчили віршики, пісеньки та танці, щоб достойно привітати Св. Миколая і він таки дійсно завітав до нашого садочка. Дітки разом з батьками, нашим священиком, отцем Назаром та з сестрами радісно переживали ці щасливі хвилини.
Трохи згодом, св. Миколай також завітав до спільноти сестер але приїхав він дуже не звичним чином - на конях. Дякуємо Св. Миколаю за його добре серце, котре вчить кожного з нас кохати Бога й людей.