Першого дня літа 2014 року в парафії св. Климента, що в Севастополі, сталося одразу дві радісні події. Троє дітей - Аліса, Лана та Даниїл вперше прийняли Ісуса в Святому Причасті, а 25 прихожан, в основному підлітки та молодь, приступили до Таїнства Миропомазання, якого уділив владика Яцек Пиль.
Традиційно все відбулося перед храмом на вулиці.