В неділю, 8 грудня, до маленьких парафіян севастопольської парафії св. Климента завітав святий Миколай, причому він привіз із собою перший сніг, який є рідкістю в Севастополі, тож радість у нас була особливою.
А перед цим з 5 по 8 грудня наша парафія переживала Адвентові реколекції, які провів о. Дієго, директор Католицького Медіа-Центру. Зараз продовжуємо готуватися до Різдва Христового, яке традиційно зустрічатимемо ввечері 24 грудня перед неповернутим храмом.