flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Вівторок, 26 листопада 2013, 07:38 Автор: с. Регіна

В нашій полонській парафії люди кожного дня моляться «Розарій», а також діти і молодь з задоволенням приєднуються до спільної молитви.

Ми, Твої діти, до Тебе звертаємось : «Мати Божа Бердичівська, молись за нас!!!»

Молитва на розарії (вервиця) – це молитовні роздуми над радісними, скорботними, славними та світлими таємницями життя Ісуса Христа і Марії.

аудіо-фото ролик

Заглиблюючись у ці таємниці, ми роздумуємо над власним життям. Роздуми над цими таємницями є водночас роздумами над Євангелієм.
Вервиця це не лише молитва; вона чудовий засіб освячення і духовного поступу, одна з найкращих шкіл доброчесності і життя християнського. Без сумніву, не можна наполегливо розважати таємниці життя Ісуса і Марії та не втілити у життя те, що з них будемо черпати. Як сказав Пій XII: "Душа почувається затишніше, коли йде дорогою, вказаною Ісусом і Його Матір'ю". Марія наближається до нас, бере за руку і вчить жити так, як Вона Сама жила на землі коло Свого Сина. Ось у чому наука Вервиці та таємниця її успіху: вона "вводить нас в живий контакт з Ісусом через Серце Його Матері" (Іван Павло II).


Діти з нашої парафії (Святої Анни) мали можливість 22 жовтня 2013 року, поїхати до Санктуарія Матері Божої Бердичівської, щоб помолитися біля чудотворної ікони Пресвятої Діви Марії.
В санктуарії Матері Божої Бердичівської ми огорнули молитвами наших рідних, близьких, знайомих, о. Фіделіс OFM, звершив Пресвяту Євхаристію в котрій ми гаряче просили Матінку Божу вислухати всі наші прохання.
Після Святої Меси, о. Ромуальд (кармеліт), познайомив нас з історією чудотворної ікони Матері Божої Бердичівської, а також розповів історію повстання монастиря отців кармелітів у Бердичеві, за що ми йому дуже вдячні.Також ми відвідали і сестер Гонораток (вул. Чуднівська), котрі пригостили нас смачним обідом.
Віримо, що це паломництво принесе рясні плоди в наших серцях і в нашому житті.
Богу нехай буде за все подяка.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити