flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Понеділок, 09 жовтня 2017, 12:07

У рамках проекту нашого Згромадження «Гоноратські діти» у серпні 2017 року 50 дітей та підлітків з Мостиськ (Львівська обл) та Одеси, дякуючи Божому Провидінню, мали змогу разом відпочити фізично, а також і набратись духовних сил в осередку Caritas-Spes Луцької дієцезії у с. Пульмо. Це мальовниче місце на території Шацького національного заповідника, біля озера Світязь.

IMG 1069 mala

Провідною темою, що супроводжувала нас протягом відпочинку було гасло засновника нашого Згромадження о. Гонората Козьмінського: «Tuus Totus - Твій весь, Маріє». Це був час, коли протягом 12 днів ми заглиблювались у духовність Непорочного Серця Марії.

Отець Іван Тимань, вікарний священик нашої парафії, а також сестри Камілла та Марцеліна із Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії, та двоє студентів Марта та Максиміліан, дбали про супровід підлітків під час відпочинку.

Погода була чудова, наша підростаюча молодь мала змогу добре відпочити, ми щоденно ходили на озеро Світязь насолоджуватись Божою красою нашої української землі. Ми також організовували веселі вечори, різні змагання, дискотеки, забави, конференції, вогнище, переглядали фільми з глибоким сенсом, і ще багато, багато іншого, але найголовнішою подією кожного дня було звершення Христової Жертви. На Службі Божій ми прославляли Живого Бога та молились за всіх наших Добродіїв, без допомоги котрих у нас не було би можливості відпочинку.

IMG 0238 mala

Щира подяка нашій сестрі вікарії Ренаті Нуцковській та сестрі Галині Дияк за допомогу у реалізації цього відпочинку. Слід також тут згадати настоятеля нашої парафії у м. Мостиська, о. Владислава Дерунова, також з його благословенням та допомогою ми щасливо відпочили та повернулись до наших домівок. Від імені всіх відпочиваючих підлітків, їхніх батьків та вихователів, ще раз складаємо Вам, дорогі добродії, та любі наші сестри, ЩИРУ ПОДЯКУ за відкритість ваших сердець на допомогу потребуючим. Ми зі своєї сторони запевняємо вас у наших молитвах. Нехай Щедрий Господь у своєму безмежному милосерді всім вам благословляє.

С. Камілла

Більше фото

Додати коментар


Захисний код
Оновити