flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Понеділок, 09 травня 2016, 12:43 Автор: с. Рената

Яблуниця… Невеличке селище в мальовничих українських Карпатах, де високі сосни впираються в небозвід, де чути дзюрчання струмочка, де гори, ніби велетні, підтримують небо…

 

rekol 2

 

Цей опис можна було б продовжувати довго, але це були б прості слова, які могла б сказати будь-яка пересічна людина, яка побувала в Яблуниці. А от групка християнської спільноти, яка відвідала реколекції в «Дитячому селищі св. Антонія» могла б сказати дещо більше. Адже завдяки зусиллям сестер Гонораток і отця Міхала Бранкевича, ми змогли не лише побачити величну красу Карпат, але і відновитись духовно. Дихаючи чистим повітрям, слухаючи хороші конференції просто не можна не почати задумуватись про стан свого християнського життя і не почати вдосконалювати його.

rekol

Головна тема реколекцій була: «Суть життя та праці». Після прослуховування конференцій і безпосередньої активної участі в дискусіях з’являлось відчуття піднесеності і легкості.

Бог, цим самим, ніби давав знак, що Він теж там присутній. Ми, хоч на кілька днів, стали дружньою сім’єю. Всі були задоволені новими знайомствами, а оскільки ми були різного віку, з різними поглядами, то діапазон тем для розмов автоматично розширювався. Обговорювались різні теми, і теж як віра впливає на політику. Завдяки великій обізнаності отця-реколекціоністи можна було дізнатись багато цікавого про християнство в цілому, про подружнє життя, про сутність життя, про святі таїнства та багато інших деталей, які знають не всі.

20160504 081416

Не забували ми також і про відпочинок. Відвідали популярний курорт «Буковель», водоспад Гук і водоспад за Ясенею на Закарпатті. Як кажуть: «До хорошого швидко звикаєш»…от і настав час прощатись і роз’їжджатись по своїх домівках… Всі обмінялись контактною інформацією і обіцяли підтримувати зв’язок. Після таких чудових реколекцій дійсно хочеться нести отримані знання далі, до рідних, до друзів. І оскільки, ми були з Коростеня і Одеси, можна з впевненістю сказати, що про результат такого відпочинку дізнається широке коло осіб!

20160504 081439

Ми щиро дякуємо за ці реколекції отцю Міхалу за науку, посвяту і служіння, а сестрам Гонораткам – за гостинність і спільну молитву під час реколекції. А особливо дякуємо для с. Анни за організацію у проведені реколекцій, яка нас згуртувала і духовно підтримувала під час зустрічі.

 

Група християнської спільноти з парафій бл. о. Гонората Козьмінського (м. Коростень) та Фатімської Божої Матери (м.Одеса).

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити