Ось вже котрий рік поспіль традиція спільного Різдвяного оплатку є незмінна. В осередку Карітасу в Яблуниці відбувається ділення оплатком не тільки у спільноті сестер, котрі там працюють, але у спільноті усіх працівників «Дитячого Селища», котрі на той час знаходяться на сторожі служіння усім відпочиваючим.
Після читання фрагменту з Євангелія настоятелька спільноти (і одночасно виконавчий директор осередку) с.Яна Білякевич скерувала декілька слів до усіх присутніх. Після чого було взаємне ділення оплатком і складання святкових побажань. Не обійшлося і без смачної куті за вігілійним столом, а під ялинкою були подарунки від Дитятка Ісус для усіх працівників. Звісно ж «душею» спільної вечері було співання колядок, кожна з яких, наповненна багатим змістом, розігрівала серця та допомагала принаймні на мить духовно перенестися до Вифлеєму і торкнутися частинки Божого чуда.