flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Четвер, 18 липня 2019, 10:28
Саме під таким гаслом тривали реколекції для подружніх пар у місті Одеса (на території Римсько-Католицької парафії Святого Климентія) у період з 8 по 15 липня 2019 року. Цілий тиждень незабутніх вражень отримали сім сімей з різним подружнім стажем (найдосвідченіші нещодавно святкували свою 25-ту річницю).
 received 2576335599255262
 
Відбудовували свою любов сім’ї з Вінницької, Хмельницької та Житомирської областей, а організаторами цього прекрасного спільного часу стали – с. Йоанна Єсаян зі Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії та о. Олег Ковиньов – вікарний священник Кафедрального собору Успіння Пресвятої Діви Марії в м. Харків.
 
received 2337703812975635
 
Під час тижневого відпочинку з Богом сім’ї мали можливість добре поміркувати та зробити детальний аналіз усіх тих елементів, які у поєднанні та правильному використанні дозволяють досягти успіху та повної гармонії у житті подружньої пари. Організатори реколекцій, враховуючи усі найдрібніші деталі, використовуючи різні методи подачі інформації зуміли донести до кожної родини як саме потрібно будувати, розвивати, берегти та примножувати подружню любов, якою наповнив їхні серця Всевишній.
 
received 910719052599167
 
Кожне подружжя під час реколекцій на основі отриманих знань та цінних порад мало можливість будувати свою подружню любов на прикладі імпровізованого будиночку, що має зводитися на необхідних та незамінних для будівництва матеріалах – подружньому спілкуванні, ніжності, сексуальності та спільному баченні життя.
 
received 374162696635975 1
 
Спільні молитви, Святі Меси, урочисте та ніжне відновлення шлюбних обітниць, прогулянки та трапези створювали для всіх учасників реколекцій незабутню атмосферу щирості, душевного спокою, добра, любові та миру. А прекрасний світ дитячих забав, веселощів та вражень дарувала своїм теплом та опікою для дев’яти дітей сімейних пар волонтерка з Луганщини – Маргарита Карпак.
 
У вільний від конференцій та зустрічей час учасники реколекцій мали можливості насолоджуватися оглядом визначних місць та пам’яток міста Одеса, покупатися у хвилях Чорного моря та поніжитися під ласкавим промінням Південного сонечка.
 
received 329073104644070
 
Учасники реколекцій всім серцем щиро вдячні Богу та організаторам за час єднання з Творцем, за прекрасні родинні моменти, за мудрі поради та усі благодаті, які отримали на цих реколекціях. А найбільшою подякою за все нехай будуть їх міцні сім’ї, які вони будуватимуть на фундаменті отриманих знань та порад, передаючи такий цінний досвід своїм дітям та близьким.
Альона Бабіцька

Додати коментар


Захисний код
Оновити