flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

П'ятниця, 12 липня 2019, 18:43
З 8 по 11 серпня в Олександрівці на Житомирщині відбулися вже треті щорічні реколекції для вчителів. На духовні вправи прибуло 15 педагогів з Житомирщини та Хмельниччини. Тема цьогорічних зустрічей – «Формуюся сам, щоб формувати інших».
IMG 4659
 
Пережити ці реколекції нам допомагали сестра Тереса Захарченко SCM та отець Віктор Ткач МІС. Сестра Тереса - незмінний організатор вчительських реколекцій, вона добре подбала, щоб ми відпочили фізично і духовно.
 
Отець Віктор зосередив нашу увагу на темі «Світло і життя». Ми зрозуміли, що ці два поняття нероздільні. Ми повинні відшукати в собі світло, нести його в спільноту, випромінювати його на інших, але це можливо тільки тоді, коли ми наповнені світлом Христа.
 
Цікаві, змістовні, зворушливі конференції проголосила нам пані Ірина Сашко. Вразила всіх нас своїм розумом, мудрістю і відкритістю, бажанням допомогти іншим. Завдяки їй ми зрозуміли, що потрібно заглянути в своє серце, зрозуміти себе, лише тоді ми зможемо відкрити своє серце іншим. А щоб уникнути педагогічного вигорання, потрібно довіритися Богу, читати постійно Святе Письмо, шукати у ньому відповіді на всі питання.
 
IMG 4594
IMG 4585
IMG 4688
IMG 4696
IMG 4703
IMG 4722
 
Дякуємо Богу за гарний відпочинок для тіла і душі, бо в здоровому дусі – здорове тіло.
 
IMG-cbfaa6ba6f83321d494e22be7855878f-V
 
Запрошуємо вчителів з усіх куточків України на реколекції в наступному році, бо зміни у школі, в системі освіти настануть тільки тоді, коли змінимося самі.
 
Ванда Загурська

Додати коментар


Захисний код
Оновити