flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Понеділок, 11 грудня 2017, 19:16

У бердичівському монастирі сестер гонораток відбулись реколекції для жінок. Учасниці намагались прочитати між рядків історію біблійної жінки Рут у рамках серії реколекцій «Жінки Біблії».

rekolekts berd 12 2017

Духовні вправи відбувались 1-3 грудня у духовному супроводі о.Рафаїла Мишковського OCD. Організатори реколекцій намагаються щоразу запрошувати різних фахівців, які би змогли з жінками поділитися цікавою інформацією і корисними знаннями.

Таке вдивляння у життя та історії жінок з Біблії допомагає жінкам відкрити Божий задум щодо них у світлі Божого Слова. Цього разу до рук учасниць потрапила історія з книги Рут. Отець Рафаїл намагався скерувати на цю постать богословський погляд. Натомість, не можна сказати, що жінки зупинились лише на цьому. Завдяки гості с.Ірені Лісовській зі Згромадження Сестер Слуг Ісуса відкрились до того не знані сторони жіночої природи та жіночої натури, придивлялись до своїх відносин у родинах. 

rekolekts berd 12 2017 2

Великою допомогою у відновленні духовних сил стала спільна молитва. Деякі з учасниць відкрили для себе красу Літургії Годин та медитації.

 Цикл реколекцій «Жінки Біблії» не завершився. За деякий час відбудеться чергова зустріч. Якщо читаючи цю інформацію, Ви маєте бажання взяти участь у подальших зустрічах – приєднуйтесь та слідкуйте за оголошеннями. До зустрічі!

Додати коментар


Захисний код
Оновити