flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Середа, 03 травня 2017, 09:58 Автор: с. Рената
 
«Пізнаєте правду і правда визволить вас». Під таким гаслом в осередку Саritаs в с. Олександрівка на Житомирщині з 29 квітня по 2 травня відбулися реколекції для жінок, організовані сестрами гоноратками, які провів о. Сергій Якубовський МІС.
IMG 20170430 112835
 
Більшість людей вважає себе вільними, хоча не завжди це так. Як можна звільнитися від того, що обтяжує духовно, психічно , емоційно чи навіть фізично? З вищенаведених слів Ісуса, що були темою реколекцій, випливає, що ключем до цієї свободи є пізнання правди. Тільки правда веде до життя у цілковитій свободі. Христос говорив: «Як у слові Моїм позостанетеся, тоді справді Моїми учнями будете, і пізнаєте правду, а правда вас вільними зробить!» (Йн 8:31,32).
IMG 20170502 112851
Тож протягом 4 днів учасниці роздумували над Божим Словом, над біблійними постатями самарянки, фарисея і митаря, та над образом старшого і молодшого синів з притчі про блудного сина. Крім цікавих і змістовних конференцій, учасниці мали змогу спілкування в групах, обговорення різних життєвих, в тому числі і духовних проблем, що було дуже важливим, оскільки в сірій щоденності серед своїх проблем сучасна людина часто залишається самотньою або ж просто не має часу на спілкування. Звичайно, найважливішим моментом щодня була Свята Євхаристія та Адорація Пресвятих Дарів. Не бракувало нам і справжньої християнської радості, особливо під час вечора розваг і відпочинку в неділю, а також за чашкою кави чи під час споглядання нашої прекрасної поліської природи.
IMG 20170430 123110
Дякуємо Господу, що є нашою Дорогою, Правдою і Життям, а також о. Сергію та всім сестрам і працівникам осередку за цю прекрасну нагоду духовної віднови.

Додати коментар


Захисний код
Оновити