flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Субота, 10 грудня 2016, 15:42 Автор: с. Рената
Якщо ви вже встигли подивитись першу серію про дивовижного лікаря, то друга серія ще більше розкриє характер святого Москаті. Працюючи в лікарні він все більше часу і сил приділяє своїм пацієнтам.
mosc2
Для нього робота стаєжитям - у доброму сенсі цього слова. Працює не для того, аби збагатитись, але щоби допомогти тим, хто страждає. Навіть, якщо ця людина не має грошей. У цьому випадку Москаті купить ліки, навіть якщо для цього доведеться продати меблі з власного дому. Добре, що поряд є сестра, яка поступово стає вірною помічницею лікаря Джузеппе. Хоча на початку, концентруючись лише на собі, вона не бачить того, що бачить її брат, не бачить як любов та увага здатні перемінити серце людини.
Поступово бачимо, як Москаті перемінює життя тих, з ким зустрічається. На роботі від нього вчаться довіряти іншим, не перекреслювати тих, хто помиляється. Маючи добру інтуїцію лікар призначає до спільної роботи сестру-монахиню і лікаря, які є зовсім різними, і через це не можуть співпрацювати, однак одна операція перетворює їх на найкращих колег.
Завдяки опіціі догляду відданого лікаря танцівниця і співачка Хлое, яка у місті мала репутацію не дуже порядної жінки, помирає з радістю на обличчі. Тут, вона досвідчила прийняття, милосердя, щирості і доброзичливості.
Елені, любов усього життя Джузеппе, одружується з його колишнім другом Джорджіо. Однак для Москаті вони так і залишаються друзями, він бажає їм щастя, при нагоді завжди намагається їм допомогти. У другій серії є багато різних ситуацій, які показують оту звичайну святість Москаті. Це дрібні жести, але дуже промовисті: пробачення, доброзичливість, відданість професії, бажання допомогти, безкорисливе служіння, простота та радість.
Тож, якщо Ви вже подивились першу серію (https://youtu.be/pRkKwlneFho) поспішайте цими вихідними переглянути другу - https://youtu.be/wDKi6_6z_SQ
Приємного перегляду!!!

Додати коментар


Захисний код
Оновити