flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Богу подяка за чергові формаційні реколекції для жінок, які відбулись у Бердичеві з 25 по 27 листопада 2016. Духовний супровід мав Отець Рафал Мишковський, босий кармеліт. В зустрічах брало участь 12 учасниць, а ось кілька відгуків...
 
DSCN4673
 
Дякую Богу за те, що покликав мене на реколекції для жінок. Я перший раз на таких реколекціях і хочу сказати, як добре, що вони є і їх потрібно організовувати, для того, щоб жінки могли зібратися тілом і духом. Хочу подякувати всім сестрам, а в особливий спосіб для с. Катерини, яка опікувалася нами як малими дітьми. Хочу подякувати і для с. Гіацинти, яка мене сюди запросила. Дякую за чудово пережиті дні.
Учасниця Олена Мальована
DSCN4664DSCN4701
 
Я вчетверте приїхала з Хмільника до Бердичева на реколекції для жінок. Дуже тішуся з можливості погостити у сестер, відпочити від сім’ї, поспілкуватися та почути багато цікавого. З кожним приїздом час збігає швидше і швидше. Завдяки теплому прийому, насиченій програмі та цікавим людям зустрічі стають незабутніми. Море позитивних вражень та важливої інформації везу до дому6 щоб поділитися з друзями та сім’єю. Хотілося б щоб час реколекцій збільшився. Щоб було більше часу на спілкування та дискусії з учасниками. Привітність та гостинність сестер огортає сімейним затишком і спонукає завітати сюди ще не раз. Дякую за сердечність, щирість і розуміння. Гарну і корисну справу розпочала і провадить сестра Катерина. Нехай їй допомагає Господь Бог і усі святі. 27.11.2016р.
Давидюк Вікторія ( дружина і мати двох дітей).
DSCN4710
DSCN4716
Богу дякую, дорогі сестрички, що я разом з Вами пережила реколекційні дні, тема яких була «РЕВЕКА. Подорож у світ почуттів». Скільки спогадів, скільки добрих вражень, хвилювань пригадалося тут, у стінах монастиря про ту духовну оазу, яка живила духовно католиків с. Гвоздави у страшні дні комунізму… Капличка по вул. Чуднівській – “дитя о. Амброзія Міцкевича”, яка дала рясні плоди у діяльності сестер Гонораток. Дякую Вам, сестра Гіацинта, за запрошення. Сестрам Катерині та Ришарді за гостинність, за спілкування, за опіку над кожною з нас жінок, за вислуховування проблем кожної… Дякую за глибокі роздуми, а разом з тим за простоту викладу лекцій для с. Катерини. У кожному віці людина вчиться, а тим паче віруюча людина. Здається, що такі поняття як «віра», «Біблія», «почуття», «чування» давно відомі. Проте почуте, пережите сприйнялося по-іншому, глибше пізнаєш для чого живеш тут, на землі. Хай Вам Добрий Ісус винагородить за вашу працю, за вашу жертовність служити іншим, за ваше покликання.
З вдячністю Кліментина Дєткова
DSCN4727

Додати коментар


Захисний код
Оновити