flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Неділя, 27 листопада 2016, 20:08 Автор: с. Рената
 
Попереду вікенд, тож цепрекрасна нагода переглянути якийсь добрий фільм, що не лише розвеселив би серце, а й нагодував душу. Сьогодні пропоную Вашій увазі першу частину фільму про святого Джузеппе Москаті (1880-1927 рр).
моск3
 
В оригіналі фільм (вийшов у прокат 2007 року) називається «Giuseppe Moscati — l’amore che guarisce» ( рос. “Джузеппе Москати — исцеляющая любовь”) і описує неймовірну, але водночас і звичайну історію життя італійського лікаря, якого Церква визнала святим. Загальна тривалість фільму — майже 3 години, однак дивишся його легко і “на одному диханні”. Проте для кращого засвоєння варто дивитися спочатку одну серію, трохи згодом — іншу.
 
Тож, у першій серії познайомимось із молодим італійцем Джузеппе, який народився у родині судді, однак має мрію і захоплення — медицина. У той час діти мали продовжувати справу батьків, однак молодий Джузеппе йде за поривом свого серця. Як виявиться пізніше — не дарма, він справді мав дар лікувати тіла і душі людей. Тож Москаті мріє про лікарську кар`єру, вчиться добре і сумлінно, успішно складає іспити, а також робить маленьку революцію: будучи студентом, а потім лікарем, професором ставить на перше місце пацієнта, а не хворобу. Згідно тодішніх правил для пацієнта виділялось у середньому 7 хвилин, після цього лікар переходив до іншого хворого. Однак Москаті нехтує цим правилом: проявляє увагу та доброзичливість до кожного, понаднормово працює, намагається полегшити страждання хворих і бореться за кожного пацієнта до кінця. Джузеппе у навчанні та роботі товаришує найкращий друг Джорджіо, який однак невдовзі перетворюється на ворога; серце Москаті належить красуні Елені, яка походить з вищих кіл італійського суспільства, однак закохана у молодого лікаря і здається, що готова розділити з ним долю відданого лікаря, але...; на життєвій дорозі Джузеппе зустрічає волоцюгу-підлітка Анєло, якого обіцяє навчити плавати, а насправді вчить про справжній сенс життя. Одним словом: фільм подивитись варто, і зробіть це вже на цих вихідних.
 
Приємного перегляду. Посилання для перегляду - https://youtu.be/pRkKwlneFho
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити