flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Понеділок, 18 липня 2016, 17:16
В сучасному світі сім'я переживає дуже велику кризу. На найголовніше в нас завжди не вистачає часу. Нещодавно наша родина побувала на сімейному відпочинку, який організувала для нас с. Анна Кліпацька SCM та бр. Петро Зайончковський OFMcap в осередку Карітас-Спес в Яблуниці.
DSC 0594
Це була прекрасна практика (не теорія, а практика) для десяти сімей з різної місцевості нашої країни та різного досвіду перебування у шлюбі. Серед учасників панувала дуже відкрита та дружня атмосфера: стіл, запалена свічка та кохана людина навпроти. Після практичного заняття кожен міг поділитися своїми переживаннями, відчуттями від пережитого.
DSC 0604 Це допомагало зрозуміти, що наші проблеми можна вирішити, якщо подивитися на світ іншими очима – вийти за рамки площини. На реколекціях ми зрозуміли, що в сім'ї потрібно говорити про свої почуття: як дружині так і чоловікові. Кожного вечора сім'ї збиралися щоб попити кави, подивитися фільм, порозмовляти, помолитися та просто сходити на побачення. Було дуже приємно, що коли батьки зміцнювали свої відносини, дітки перебували під пильним наглядом с. Людмили Рихальської SCM. Кожного дня ми мали змогу подякувати Богу за надбані знання на Службі Божій. Легка та доступна форма викладу бр. Петра та свіже гірське повітря допомогли зрозуміти, що наше життя, наша сім'я може бути щаслива вже тут, на землі.
DSC 0610
Мусимо признатися, що наша сім'я перебуває у другому медовому місяці за що дуже вдячні бр. Петру та с. Анні. Такі реколекції потрібно пережити кожній сім'ї і тоді щасливих родин буде набагато більше.
Сім'я Стоколоса
DSC 0665

Додати коментар


Захисний код
Оновити