flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

П'ятниця, 11 червня 2021, 19:33 Автор: Anastasija
У п’ятницю після урочистості Пресвятих Тіла і Крові Господніх відзначається урочистість Пресвятого Серця Ісуса. Наступного дня – спомин Непорочного Серця Марії, Серця Матері, яке завжди було з’єднане зі Спасителем. Цього єднання можемо вчитися і ми.
 
Immaculate-Heart-Stained-Glass1-1080x675
 
Серце у біблійній мові виражає повну свідомість людини і тому цей термін зустрічаємо у текстах Писання майже дві тисячі разів. Серце сприймається як центр свідомого життя, символічне джерело мислення та волі, рішень та моральних позицій. Книги мудрості говорять про серце людини, яке визначає дорогу та породжує лихі наміри. Сам Христос підкреслює, що з людського серця походять лихі думки та беззаконня, крадіжки і вбивства, перелюб та пожадання, підступ і заздрість, образи та гордість. Божа благодать намагається перемінити людське серце, яке як говорить Біблія, є закам’яніле.
 
Великим шанувальником Діви Марії був блаженний отець Гонорат Козьмінський. Роздумуючи над життям Богородиці, він зрозумів, що серед Її привілеїв найпрекраснішим є Її Непорочне зачаття. У цій таємниці він помічав не лише велич Марії, але й глибокий зв'язок з цілим Божим планом спасіння. Від Непорочної почалося всіляке добро, яке було, є і буде. Вона дала нам Ісуса Христа, нашого Спасителя.
 
Оскільки Непорочна є початком всіх Божих справ, отець Гонорат заохочував з Нею розпочинати всі свої справи, як великі, так і малі. Радив прибігати до Неї у своїх молитвах, аби стала початком нашого навернення. Закликав наслідувати тихість Марії у нашому щоденному житті, за прикладом Марії боротися зі злом, дбати про чистоту намірів та послух Божій волі, прикликаючи Її заступництва у палких молебнях.
 
Ось як писав про Серце Богородиці отець Гонорат у своїх нотатках: «Серце Марії – це чисте Серце, яке любило сильніше, ніж серафими, Серце, святість якого не могли висловити ані слова, ані людські думки. Серце – це символ Її нутра, благодатей і Божих дарів. Бог вибрав Марію перед віками і з радістю вдивлявся у Неї ще до зачаття.
 
Якщо хочеш бути щасливим, пам’ятай про своє покликання. Прийми до свого серця це Серце Матері, довіряй Йому, вдивляйся в Нього, чини все у єдності з Його намірами. Все жертвуй Богу через Марію, а насамперед, наслідуй Її в чистоті та любові, і будеш як Марія обраний до прославлення Господа нашого Ісуса Христа навіки в небі».
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити