flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Понеділок, 13 листопада 2017, 15:49

Спогади сестри Лусії, однієї з трьох фатімських пастушків, про любов до Непорочного Серця Марії та улюблену молитву Жасінти.

fatima dity sertse

"Мені здається, Владико, що цим самим я відкрила Вам першу частину таємниці. Друга частина стосується вшанування Непорочного Серця Марії.

У другому звіті я повідомила Вам, що наша Пані 13 червня 1917 року сказала мені про те, що Вона ніколи не залишить мене, а її Непорочне Серце буде моїм притулком і шляхом, що вестиме мене до Бога. При цих словах Вона відкрила руки. Із них вилилося світло, якому Вона дозволила проникнути до наших грудей. Мені здається, що метою цього дня було головним чином влити до наших сердець пізнання та особливу любов до Непорочного Серця, так, як це було за двох інших випадків, коли я побачила таємницю Бога і Пресвятої Трійці.

З цього дня ми відчували в наших серцях більш гарячу любов до Непорочного Серця Марії. Часом Жасінта говорила мені:

- Матінка Божа сказала, що її Непорочне Серце буде твоїм притулком і шляхом, який приведе тебе до Бога. Ти її дуже любиш? Я дуже люблю її Серце - воно таке добре!

Після того, як Пресвята Діва Марія (про що я уже згадувала) відкрила нам у липні таємницю того, що Господь Бог твердо вирішив встановити у світі богослужіння на честь її Непорочного Серця, щоб відвернути війну, яка насувалася, а також те, що Вона прийде заради посвячення Росії її Непорочному Серцю та встановлення відшкодувального Причастя у першу суботу кожного місяця, Жасінта у розмові зі мною сказала:

- Мені так шкода, що я не можу причащатися, щоби відшкодувати гріхи, вчинені проти Непорочного Серця Марії!

Я уже казала, що серед коротеньких молитов, яких навчив нас отець Круз, Жасінта обрала таку: "Солодке Серце Марії, будь моїм порятунком!"

Коли вона повторювала цю молитву, то досить простодушно додавала:

- Я так люблю Непорочне Серце Марії, адже це Серце моєї Небесної Матері! Чи не хочеш і ти повторювати: "Солодке Серце Марії, Непорочне серце Марії!"? Мені це так подобається, так подобається!

Часто вона рвала квіти на полі і при цьому наспівувала: "Солодке Серце Марії, будь моїм порятунком! Непорочне Серце Марії, наверни грішників, вбережи душі від пекла!"

Уривок з книги "Спогади сестри Лусії з Фатіми"

Додати коментар


Захисний код
Оновити