flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Неділя, 17 травня 2015, 19:49


«Перебувати в Бозі та в Його любові, щоб звіщати словом і життям воскресіння Ісуса, свідчачи єдність між нами та любов до всіх. Саме так чинили чотири проголошені сьогодні святі, – сказав Папа Франциск під час канонізаційної Святої Меси на площі Святого Петра. – Їхній світлий приклад ставить запитання і перед нашим християнським життям: яким чином я є свідком воскреслого Ісуса? – слід поставити собі таке запитання! Як перебуваю у Ньому, як живу в Його любові? Чи здатний я “сіяти” в родині, в середовищі праці, у своїй спільноті, насіння тієї єдності, яку Він нам дарував, уділяючи її нам із життя Пресвятої Тройці?».

AFP4177499 Articolo

У неділю, 17 травня 2015 р., Вселенський Архиєрей очолив урочисте Євхаристійне богослуження на площі перед базилікою Святого Петра, під час якого проголосив святими Католицької Церкви чотирьох богопосвячених осіб, які народилися у ХІХ столітті. Це були Жанна Емілі де Вільнов (1811-1854), Марія Крістіна Непорочного Зачаття Аделаїда Брандо (1856-1906), Марія-Альфонсіна Маріям Султанех Ґатта (1843-1927) та Марія від Розп’ятого Ісуса Маріям Бауарді (1846-1878). Останні дві походять зі Святої Землі, дві інші – з Франції та Італії.

Численні паломники вже від раннього ранку заповнювали площу Святого Петра. В урочистому богослуженні взяли участь офіційні делегації держав, з яких походять нові святі. Понад дві тисячі прочан прибуло з Ізраїлю, Палестинської Держави та Йорданії, а також з інших країн Близького Сходу. Зі Святішим Отцем співслужили 30 кардиналів та 90 єпископів. Серед учасників богослуження були родичі новопроглошених святих та особи, які були чудесно зцілені за їхнім заступництвом, що відкрило шлях до їхнього прославлення на вівтарях.

«Повертаючись додому, – заохотив Папа учасників спільної Євхаристійної молитви, – заберімо з собою радість цієї зустрічі з воскреслим Господом, зрощуймо у серці старання перебувати у Божій любові, будучи з’єднаними з Ним та між собою, прямуючи вперед слідами цих чотирьох жінок, прикладу святості, наслідувати яких нас сьогодні заохочує Церква».

Радіо Ватикан

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити