flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Субота, 31 січня 2015, 19:10 Автор: с. Юлія Ясинецька

2 лютого Церква святкує свято Стрітення Господнього. Увесь народ Божий знову переживає те, що сталося в Єрусалимському храмі – Марія і Йосип пожертвували Дитятко Ісус Богу Отцю, а Симеон оголосив, що новонароджений Син Божий  Світло світу і Спасіння народів.

У 1997 році Папа Римський Йоан Павло II саме в це свято заснував Всесвітній день богопосвяченого життя, створюючи можливість для глибоких роздумів цілої Церкви над даром життя, присвяченого Богові. Матір Божа жертвує Господу Богові найбільший дар, який отримала – Сина Ісуса Христа, і, таким чином, приносить саму себе в жертву.

 

Схожу жертву з самих себе в любові до Христа складають богопосвячені особи. Про це сказав Папа Йоан Павло II: «Жертвування Ісуса стає красномовною іконою цілковитого віддання власного життя для тих, які покликані, щоб відтворити в Церкві та у світі через євангельські ради «характерні риси Ісуса – чистоту, убогість та послух» (VС 1).

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити