flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Автор: с. Альойза Кучер

КИЇВ Кожне життя походить від Бога і Йому належить, тобто є Божою власністю. Наділяючи людину вільною волею, Господь Бог зрікся права на людину, котра сама особисто може наново повернути Богу Його власність – себе. Є можливість вчинити це

за посередництвом Церкви в таїнстві шлюбу або в Богопосвяченому житті.

Сьогодні, 2 лютого, Церква вшановує життя, присвячене Богу. В прокафедральному соборі св. Олександра у Києві Папський нунцій архієпископ Іван Юркович очолив Святу Літургію. З ним співслужили єпископ Станіслав Широкорадюк, священик-декан Юзеф Червонка та близько 20 священиків-монахів. Сестер-монахинь було близько 50.

Проповідь виголосив єпископ Станіслав Широкорадюк, підкресливши, що у найважливіших моментах життя богопосвяченої особи діє Дух Святий, що промовляє через неї, як колись через Святу Богородицю, гімном «Маgnificat». Владика наголосив на промовистості Богопосвяченого життя. Прикладом цього є проведення в останню путь полонського настоятеля під час комуністичних часів, а пізніше – сестри-гоноратки Павліни, коли майже всі жителі Полонного вийшли подивитися на цих людей, повністю відданих служінню.

Додати коментар


Захисний код
Оновити