13 червня, у наше патрональне свято — Урочистість Непорочного Серця Марії, Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії з великою радістю та вдячністю Богові святкувало срібний ювілей чернечих обітів наших сестер: с. Людмили Рихальської, с. Едити Дембіцької, с. Марцеліни Лопушанської, с. Регіни Поліковської та с. Каріни Іконнікової, які двадцять п’ять років тому відповіли Господу своїм щирим і відданим «так».
У першу суботу місяця, що припадає на 6 червня, пропонуємо Вашій увазі роздуми на першу суботу місяця. Напередодні Урочистості Пресвятих Тіла і Крові Христа поміркуймо над цим великим скарбом, який маємо у Церкві.
Від 10 до 14 травня у Бердичеві відбувається Інформаційно-консультаційна зустріч вікаріату св. Архангела Михаїла Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії (гонораток). Цими днями також оголошено нову настоятельку вікаріату.
В ефірі Радіо Марія настоятелька Вікаріату Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії с. Камілла Кармалюк SCM розповідає про вибори між добром і злом, які людина робить у своєму житті.