Радість життя у спільноті
Автор: с. Камілла Кармалюк
http://delaetedom.ru/

КИЇВ 26 грундя у головному домі нашого Згромадження на Україні у м. Києві відбулася велика радість, до нас завітали сестри гоноратки з різних спільнот, Ворзеля, Києва КМЦ, з Бердичева та з Броварів, щоб разом пережити радість РІЗДВА ХРИСТОВОГО.

С. Анна Кліпацька, настоятелька вікаріату на Україні, склала всім сестрам сердечні побажання, після чого, сестри в родинній атмосфері поділились облаткою, розділили радість при святковому обіді, та поспівали різдвяні колядки.
Як же нам не дякувати Господу за дар спільноти!!!

СЛАВА ТОБІ ГОСПОДИ, ЗА ТВОЮ ЛЮБОВ ДО КОЖНОЇ З НАС!!!

Тих, хто має дозвіл входу на внутрішню сторінку, запрошуємо до продовження зустрічі.