flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Автор: с. Галина Дияк

БЕРДИЧІВ Звертаємося до Вас із проханням фінансово підтримати будівництво монастиря нашого Згромадження. Згідно первинного задуму має він бути місцем молитви, духовної віднови, культурного розвитку та соціальної допомоги для мешканців нашого міста та інших людей без огляду на їхнє віросповідання.

Дякуючи місцевій владі та архітектурно-будівничому відділу, культурна спадщина нашого міста збагачуються ще одним духовним комплексом. Будинок монастиря доповнює архітектуру костелу Св. Варвари, який являється визначною архітектурною та історичною пам’яткою міста, області і всієї держави, а навіть світу. В костелі вінчався відомий французький письменник Оноре де Бальзак і багато років працювали заслужені священики України родом з Латвії, які являються пращурами відомого польського поета Адама Міцкевича – о. Амброзій Міцкевич та святої пам’яті о. Бернард Міцкевич, могилка якого знаходиться на території храму перед центральним входом до вищезгаданого будинку монастиря.

Будівництво монастиря розпочалося у 2010 році. Завдяки іноземним благодійним організаціям, які підтримують будівництво духовно-культурних осередків у світі, нам вдалося звести стіни та накрити дах монастиря. Однак їхня допомога вичерпалася, і на сьогодні ми шукаємо добродіїв та спонсорів в Україні, щоб завершити розпочату роботу, і могти в недалекому майбутньому реалізовувати вищезгаданий проект.

Якщо можете нам допомогти, покірно просимо про благодійний внесок на проведення робіт по внутрішній штукатурці будинку. Для нас кожне пожертвування є дуже цінне. Щоденно в ранкових та вечірніх молитвах просимо Господа Бога про необхідні благодаті для наших добродіїв.

Також запрошуємо Вас відвідувати нашу інтернет-сторінку, де можна познайомитися з процесом робіт по будівництву нашого монастиря та вписати свої молитовні наміри.

http://ua.honoratki.org

З вдячністю серця
с. Галина Дияк
Настоятелька та спільнота сестер м. Бердичів

Додати коментар


Захисний код
Оновити