Срібний Ювілей парафії
Автор: с. Йоанна
http://delaetedom.ru/

Вдячні Богові за 25 річницю заснування парафії парафіяни та гості урочистої Святої Літургії співали Господеві в один голос подячний гімн Тебе, Бога прославляємо!

2013 рік являється ювілейним для парафії Матері Божої Цариці Розарію і блаженної Кароліни у смт Першотравенськ (Житомирська обл., Баранівський р-н).
Подячну Святу Літургію, котра відбулася 8 червня в день Непорочного Серця Марії, очолив ординарій Київсько-Житомирської дієцезії Архієпископ Петро Мальчук.

Також були присутні: о. Анджей Собєрай – головний настоятель оо Серцанів на Україні; о. Олег Гнатюк – священик, котрий походить з даної парафії; о. Антоній Собковський – належить до Ордену Братів Менших і так само святкує у цьому році свій срібний ювілей священицьких свячень, а також інші священики з деканату та інших парафій.

 

 

 

Усі парафіяни та гості згромадились перед брамою храму аби зустріти Архієпископа Петра, промовивши теплі слова привітання. Підчас проповіді в Святій Месі Архіпастир розкрив деякі особливості Непорочного Серця Марії, закликаючи людей до її вшанування.

Особливий день, тому і особливі дари на жертовний вівтар:

  1. Свічка і мед. Спільна праця людини та бджоли, які несли парафіяни, котрі святкують у цьому році 25 річницю свого народження.
  2. Хроніка. Книга, яка зберігає події багатьох поколінь парафії. (Несла парафіяльна хронікарка)
  3. У 150 річницю існування Стражі Гонорової найстарша зеляторка спільноти несла найдавніші записи приналежності парафіян до Церкви.
  4. 25 Розаріїв, котрі несли найстарші члени спільноти Розарійних кіл у даній парафії.
  5. Квіти несла молодь, а плоди землі були з власних земельних ділянок
  6. Вино і воду несли сестри-монахині, котрі працювали в парафії у перші дні її існування, а гостію – дитина, котра кілька тижнів тому вперше прийняла Христа до свого серця.

Після урочистої Євхаристійної процесії Архіпастир вручав подячні грамоти тим парафіянам, котрі зробили незмірний вклад в заснування парафії.

Після поживи духовної для усіх присутніх була підготовлена пожива тілесна. У зв’язку з непогодою, споживання їжі відбулось у самому храмі: архієпископ, священики, сестри та миряни разом споживали їжу та мали змогу поспілкуватись. Згодом, з волі Господньої знову вийшло сонечко і подальше святкування з музикою, танцями та святковим тортом відбувалось уже на вулиці.

Святкування 25 річниці заснування парафії заплановані також на інші дні ювілейного року. Нехай буде Богові подяка за усі Його дари для нас.