Свідчення віри
Автор: Юлія Главацька
http://delaetedom.ru/

КИЇВ  Вже стало традицією, що урочистість Божого Тіла і Крові збирає на спільну молитву всі парафії міста. Традиція не була забута і цього року.

Після урочистої Літургії в парафії святого Олександра священнослужителі разом зі своїми вірними прославили Господа, проходячи вулицями Києва і зупиняючись біля чотирьох вівтарів, приготовлених окремими парафіями.

В процесії взяли участь Апостольський Нунцій в Україні Архієпископ Іван Юркович, єпископ Станіслав Широкорадюк, численні священики, сестри-монахині, в тому числі й сестри гоноратки, що працюють при парафії святого Олександра, які допомагали в проведенні процесії. До процесії долучилося багато дітей, також і тих, що прийняли перше Святе Причастя, з україномовної та польськомовної груп, і миряни, яким не байдужа своя віра.

 

На закінчення процесії єпископ Станіслав подякував усім за те, що сміливо показали приклад живої віри, оскільки це була не просто процесія, а видимий та приємний знак приналежності до Божої Церкви, яка не була б у повноті без Тіла та Крові Христа та вірних, що до Неї належать.