Четвер, 16 лютого 2012, 17:34
Автор: Юля Главацька
ОЛЕКСАНДРІВКА Відбулася зустріч сестер в рамках постійної формації під керівництвом Архиєпископа Петра Мальчука, який звершував Пресвяту Євхаристію та проповідував Боже Слово, підкреслюючи важливість правдивої живої віри в ТОГО, Кому присвятили своє життя. Також сестри прочитали реферати, наближаючи нам харизму Згромадження та справу наших
Засновників. Першого дня зустрічі сестри мали змогу переглянути художній фільм про блаженну Матір Терезу з Калькутти, яка є покровителькою Згромадження у 2012 році. Під час формаційної зустрічі сестри поділилися думками та баченням сьогодення та подальшим розвитком Згромадження. Богу хай буде подяка за ці прекрасні даровані нам дні, сповнені благодаті.
аудіо-фоторолик
Зареєстрованих користувачів запрошуємо до перегляду повного фоторолика