http://delaetedom.ru/

ДОРОГІ ХРИСТИЯНИ ТА ВСІ ЛЮДИ ДОБРОЇ ВОЛІ!

Cьогодні Господь промовляє до кожного нашого серця, до кожної нашої Родини, словами Небесного посланця:

Не бійтесь!

Не бійтесь взяти Дитятко Ісус на руки і притулити до свого серця …, а будучи так близько нашого серця, нехай своєю любов’ю перемінить його на подібне до свого Серця… Нехай забере в нас страх та недовіру до Бога, страх перед тілесною смертю, страх перед хворобами, стражданням та хрестом… Нехай радість та мир наповнить наші серця.

З молитвою біля Різдвяного Вертепу
Анна Кліпацька