БЕРДИЧІВ 13 жовтня в нашій спільноті у Бердичеві було подвійне свято. Крім свята нашого засновника о. Гонората Козьмінського, ми також відзначали іменини нашої коханої сестри Люби-Гонорати. В цей день кожна з нас в особливий спосіб
огортала Її своєю любов’ю, обсипала солодощами та пам’ятала в молитві.