До Матері Божої Бердичівської
Автор: с. Яна Білякевич
http://delaetedom.ru/
ПОЛОННЕ – БЕРДИЧІВ 13-16 липня 2011 до Матінки Бердичівської прийшло ХІХ Францисканське Паломництво, девізом якого були слова: «Слово Боже – дорога життя». Як кожного року активно з 508 учасниками паломництва, Єпископом Станіславом Широкорадюком та Провінціялом о. Доброславом OFM прийшли Сестри Гоноратки разом з Настоятелькою Вікаріату с. Анною Кліпацькою.