ЛОДЗЬ, ПОЛЬЩА Величає душа моя Господа... Великі речі вчинив мені Всемогутній… Подячне “Мagnifikat” прозвучало 7 травня в м. Лодзі, де свій ювілей 75 – річчя чернечого життя святкувала с. Єфрема Опонович.
На кінець святкування сестра подякувала священикам, настоятелькам, родичам та всім, хто прийшов з нею молитися та дякувати Господу.
текст та фото: www.honoratki.nazwa.pl