Величає душа моя Господа
http://delaetedom.ru/

ЛОДЗЬ, ПОЛЬЩА Величає душа моя Господа... Великі речі вчинив мені Всемогутній… Подячне “Мagnifikat” прозвучало 7 травня в м. Лодзі, де свій ювілей 75 – річчя чернечого життя святкувала с. Єфрема Опонович.

 
В процесії до вівтаря Cестра-ювілярка принесла запалену свічку – символ присутності Ісуса, Якому вона присвятила своє життя. Квіти символізували вдячність Богу за покликання та 75 років чернечого життя.

На кінець святкування сестра подякувала священикам, настоятелькам, родичам та всім, хто прийшов з нею молитися та дякувати Господу.

текст та фото:  www.honoratki.nazwa.pl