Ювілей праці
Автор: с. Міріам
http://delaetedom.ru/

МОСТИСЬКА У неділю, 17 жовтня 2010 р., спільнота сестер Гонораток у м. Мостиська Львівської обл. дякувала за 20 років праці в цьому місті.

Цього дня о 10 годині урочисту Святу Месу звершив о. Владислав Дерунов, настоятель цієї ж парафії, а також місцеві священики. Зібралися також сестри Гоноратки, які протягом 20 років виконували своє служіння в цій парафії, а також сестри, які є родом з Мостиськ, і саме ці останні є плодом багаторічної праці сестер у Мостиськах.

 

 

Під час проповіді настоятель о. Владислав наголосив на важливості праці сестер у цій парафії, а також звернув увагу на великі плоди, які вона вже принесла. Згадав він також свою першу зустріч з сестрами, коли був ще молодим юнаком після армії. Також отець закликав до постійної та неустанної молитви, яка підтримує в складні хвилини життя, бо «без молитви нічого не зможуть зробити ані священики, ані монахині, ані миряни».

На завершення також малі парафіяни привітали сестер, дякуючи за їхню турботу за цих наймолодших у садочку «Źródełko» (Джерельце), який ведуть сестри при своєму монастирі, за вул. Шевченка, 138. А також родини дякували за великий вклад серця та рук сестер у розвиток парафії, катехези дітей та молоді, молодіжного хору та різноманітних спільнот, якими займалися та надалі займаються сестри.

Протягом 20 років у Мостиськах працювали 29 сестер, а Господь зі своєї доброти подарував для цього Згромадження 7 покликань.

фоторепортаж: с. Міріам