Подільською дорогою до Марії
Автор: Юлія Главацька
http://delaetedom.ru/

У XVII Паломництві до Летичівської Богородиці Кам’янець-Подільський – Летичів вперше взяли участь сестри гоноратки. Сестра Яна з 17-ти особовою групою молодих людей з парафії святої Анни

м. Деражня та сестра Юля з 33-ох особовою групою молоді з парафії Пресвятого Серця Ісуса с. Маниківці.

XVII Паломництво до Летичівської Богородиці нараховувало майже 500 осіб різного віку.

 

 

Долаючи крок за кроком паломницький шлях ми молилися, співали, слухали чудові конференції, а також прославляли Господа танцюючи і граючи у футбол. Нам не заважало ні спека, ні натерті мозолі бо ми знали, що на закінченні цього шляху зустрінемось з Тією, Яка вставляється за нами і оберігає кожен наш крок.

фоторепортаж: Олександр Мельник, Оксана Куцевич та Юлія Главацька (паломники з Маниковець)