flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Четвер, 28 вересня 2017, 16:15 Автор: Anastasija

Над таким заохоченням роздумували сестри різних українських чернечих згромаджень під час формаційної зустрічі у Кам’янці-Подільському.

zagalna

Подібні зустрічі відбуваються вже третій рік поспіль, цього разу учасниць було 14. Зустріч призначена для сестер з постулату, новіціату, юніорату та їх наставниць. Це час для молитви, ділення досвідом зустрічі з Богом, духовного життя та спільного відпочинку, неформального спілкування. До монастиря Згромадження Сестер Урсулинок Серця Ісуса в Агонії приїхали представниці таких чернечих родин: Сестри св. Йосифа де Сен-Марк, Малі Сестри Непорочного Серця Марії, Сестри Бенедиктинки-Місіонерки, Спільнота Непорочної Обручниці Святого Духа, Згромадження Дочок Марії Помічниці, Сестер Служниць Святого Духа.

sestry1

Тематикою зустрічі стала тема слухання і послуху. Сестра Гіацинта Князєва OSBM на початку зустрічі заохотила сестер вдивлятись у приклад Марії, Яка вміє слухати Ісуса, Яка слухає, так би мовити, всім своїм єством. Під час ділення у групах сестри роздумували над поняттям послуху, слуханням у спільноті, діалогом, відносинами з настоятелькою. Ми відкрили, що послух навіть тоді, коли здається, що настоятелька не має жодної рації робить дива, допомагає відкрити приховані таланти та несе благословіння. Ділення у малих групах допомогло ширше подивитись на ті ситуації, які сестри переживають на щодень, а форматоркам почути думки, які допомагають краще зрозуміти тих, кого вони формують.

Пережити зустріч у світлі Божого слова та теми слухання як Марія допомогли конференції та проповіді, які виголосив отець Станіслав Козьол.

Учасниці зустрічі також відвідали пустельню, де молиться і служить екзорцистом отець В’ячеслав Клембовський.

Дякуємо Богу та всім, хто спричинився до проведення цієї зустрічі за можливість духовного зростання та перебування у гроні сестер, які є молодим поколінням та надією богопосвяченого життя та цілої Церкви в Україні.

с.Анастасія Петраускайте

Додати коментар


Захисний код
Оновити