flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

З 1 по 5 серпня у мальовничій Олександрівці відбулися щорічні реколекції для освітян, організовані с.Терезою Захарченко. Тема цьогорічна реколекцій - «Вчителю, де перебуваєш?».
 
зображення viber 2020-08-04 23-19-25
Вже сама назва Згромадження, Малі Сестри Непорочного Серця Марії, вказує на особливий зв'язок сестер гонораток із Серцем Діви Марії. Згідно задуму засновника, блаженного о. Гонората Козьмінського, саме цей день є титулярним святом чернечої родини. 
 
ikona sercia marii
 
 
Днями був представлений гімн на Рік молитов про покликання, що відзначається нашою Церквою в Україні. Сестра Зита Врона з Комісії душпастирства молоді розповідає про історію створення гімну.
 
Зита Врона 2
 
 
У неділю, 13 жовтня, у Коростені на Житомирщині відзначали храмове свято. Це єдина парафія в Україні, головним покровителем якої є блаженний капуцин.
IMG 9521
 
 
З 25 по 27 лютого 2019 року в Бердичеві у монастирі сестер гонораток відбувалась науково-катехетична зустріч організована Радою Конференції Вищих Настоятельок в Україні для сестер, що проводять катехізацію. Це перша така ініціатива в Римсько-Католицькій Церкві.
20190225 190033