flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Таким було гасло наших реколекцій, які відбулися 23 - 25 жовтня в монастирі Малих Сестер Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії . Цьогоріч була рекордна кількість учасниць - 21 дівчинка приїхала з різних куточків: Полонного, Довбиша, Биківки, Житомира, Бердичева, Чуднова, Чечельника, Зінькова, щоб пережити разом дні зосередження, побути наодинці з Отцем та відпочити з Богом в новій спільноті.

FB IMG 1604086781900

У цей день, 4 жовтня 1888 року, через діяння Божого Духа у житті отця Гонората Козьмінського OFMCap та Анелі Грецької  під покровом святого Франциска з Асізі у місті Закрочим (Польща) народилось Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії. Співзасновниця Анеля Годецька стала першою новичкою, до якої за кілька днів приєдналась група дівчат, які хотіли своє життя присвятити Богу йдучи дорогою богопосвяченого життя.

grib zasnownytsi

 

У вівторок, 29 вересня, у свято Архангелів Михаїла, Рафаїла, Гавриїла у головному домі сестер гонораток відбулось потрійне святкування. Розділити радість чернечої родини приїхав єпископ Віталій Кривицький SDB, Ординарій Київсько-Житомирський.

IMG 4664

 
На Житомирщині відбулись реколекції для спільноти Шанувальників Непорочного Серця Марії, що діє при Згромадженні сестер гонораток.
 
зображення viber 2020-08-16 20-14-39
 
7-9 серпня 2020 р. у м. Бердичеві відбулися реколекції, в яких взяли участь 11 дівчат із різних міст України. Товаришували учасницям о. Сергій Плугар SCJ i с. Зита Врона SCM з допомогою сестер-гонораток. Гаслом реколекцій стало життєве кредо Слуги Божої Анелі Рози Годецької: «Нехай буде воля Твоя». Це був благословенний час – час молитви і свідчень, час питань та відповідей, час розпізнавання і прийняття волі Господньої.
 
изображение viber 2020-08-08 22-09-55