flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Саме такими словами можна охарактеризувати подію, яка відбулась 19 травня у Бердичеві. Було урочисто посвячено монастир сестер гонораток. Ця святкова подія зібрала у головному домі вікаріату не лише сестер, а й усіх, хто допомагав у будівництві; усіх, для кого на щодень відкриті двері нашого монастиря.

DSCN1821

Ювілей чернечого життя – це час повернення до тієї миті, коли по-новому відкриваєш таємницю власного покликання, найближчих стосунків з Господом, що допомагають тривати в покликанні й радіти кожною хвилиною перебування з Ним.
2 серпня 2018 року в свято Пресвятої Діви Марії Ангельської, інакше зване святом Порціюнкули, наша чернеча родина Малих Сестер Непорочного Серця Марії в Україні виспівала подячне Мagnifikat, оскільки відбулося одразу два ювілеї - 25-річчя чернечого життя святкувала с. Лаура Багінська, а достойні ювілярки с. Клара Мар’яновська та с. Божена Рой – свій золотий ювілей.
 juwilej 25-50
 

У середу, 4 квітня, у Харкові при катедрі Успіння Пресвятої Діви Марії розпочалась чергова сесія Школи францисканської духовності. Цього разу зі слухачами Школи (а їх налічується 22) своїми знаннями ділиться о. Вєслав Бльок OFMCap з Папського університету Antonianum, що у Римі.

shkola fr dukh hark3

 
 

У Польщі відбулась прем`єра Ораторії “Вечірня про Непорочне Серце Марії”. Лібрето на основі листів бл. отця Гонората Козьмінського підготувала с. Цецилія Дуда SCM, а музику скомпонував Павел Бембенек, який є досить відомий серед українських музикантів-католиків та хористів.

oratorium hor2