flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

19-21 листопада 2021 року в осередку «Карітас-Олександрівка», в мальовничому місці на Житомирщині, відбувся тренінг для подружжя на тему: «Кохаю Тебе таким, який Ти є».
 
18-21-11-21 trening podruzzhia 2

19 листопада у нашому садочку "Джерельце", у Мостиськах, відбулася чергова зустріч для батьків. Зустріч проводила с. Юстина Ярова, в ній взяли участь 11 матерів.

lystopad zustrich Iarowa

 
З 22 по 24 жовтня у м. Бердичеві відбулися реколекції для дівчат. Темою духовної віднови була "Вірність у малому". 11 молодих дівчат із різних міст України зібралися під проводом сестер гонораток, на чергові реколекції.
 
rekol diwchata X2021
 
4 жовтня 1888 року, з Божої волі, зусиллями блаженного отця Гонората Козьмінського та слуги Божої Анелі Рози Годецької було засноване Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії. У день спомину св. Франциска з Ассізі, який вказав нам дорогу наслідування Христа, прагнемо випрошувати потрібні благодаті у дорозі до святості для нас самих, для тих, кому служимо та кого зустрічаємо на щодень. 
 
20211003 223155
 
Літургійне свято на честь архангелів Михаїла, Рафаїла, Гавриїла - це особливий день для Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії. Вікаріат в Україні перебуває під патронатом архангела Михаїла. Тому цього дня, особливим чином, звертаємось у молитвах до нашого небесного заступника, аби випросив потрібні благодаті для наших спільнот, місць служіння та нашого народу.
 
figura arh myhaila