flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Четвер, 18 квітня 2019, 10:52
Сьогодні, у Великий Четвер, відзначаємо день встановлення Євхаристії. Євхаристія народилась в любові і з любові Христа до людини, яку було запрошено до участі у спасительній справі. Можна відкрити багато значень Євхаристії. Поміркуймо над деякими з них.
eucharist

Євхаристія в житті блаженного Гонората Козьмінського була центром життя. Це «Таємниця над таємницями», в якій містяться всі таємниці життя Ісуса. Свята Меса це невпинне унаочнення жертви Ісуса Христа, це постійна реалізація заповіді, що Бог так полюбив світ, що віддав свого Сина (пор. Йо 3,16). Він, люблячи людей неустанно сходить з неба на землю.

Отець Гонорат підкреслював, що саме в євхаристій ній жертві міститься джерело всіляких благодатей і життя. У ній діє воскреслий Христос, що дає життя, а Його воскресіння є доказом того, що смерть немає влади.

Досліджуючи записи отця Гонората можемо сказати, що Євхаристія це:

-жертва і таїнство;

-таємниця і видимий знак прихованої реальності;

-єдність і присутність;

-дар любові, який вимагає відкритись на цей дар і жити ним;

-дар, який чекає відповіді на отриману любов;

-сила, що веде до зростання любові в людському серці і щоденному житті;

-сила, аби ми не втомились в дорозі до Отця;

-подяка і прославлення Бога за відкуплення людини з неволі гріха;

Нехай ці слова увійдуть до нашого серця, аби сьогодні триваючи на молитві ми роздумували над ними і відкривали для себе щораз більше цю велику таємницю Любові.

На останок варто навести слова заохочення отця Гонората: «Приймай Святе Причастя, а будеш святий. Святе Причастя тебе очистить. Святе Причастя тебе зміцнить. Святе Причастя збереже тебе ід падінь. Святе Причастя розпалить в серці всі святі почуття».

Ґражина Муха, Молитва і Євхаристія у житті бл. Гонората Козьмінського

Додати коментар


Захисний код
Оновити