flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

У першу неділю Адвенту Боже Слово закликає нас пильнувати і молитись «в кожному часі», аби стати приготованими перед Сином Людським. Здається, що ці слова виконати не просто, адже не можемо сісти і лише молитись, тим самим занедбуючи наші щоденні обов’язки дружини чи чоловіка, студента чи працівника. Однак блаженний отець Гонорат Козьмінський дає нам пораду, яка може стати ключем до наших роздумів.
 
the-blowup-CuOZuiZDBWU-unsplash
Будучи дружиною короля Людовіка IV, вона з простотою та відданістю служила бідним та хворим, часто залишали палац, аби чинити справи милосердя. Почувши про приклад життя та набожності св. Франциска з Ассізі свята Єлизавета Угорська стала першою німецькою францисканською терціаркою. А ще деякі джерела зазначають, що вона веде свій родовід, в тому числі, й від Великих князів Київських з роду Мономаховичів та Ярославичів. Про надзвичайну постать святої Єлизавети під час своєї аудієнції 20 жовтня 2010 року говорив Папа Бенедикт XVI. Подаємо кілька уривків про життя та особу святої.
 
Francisco de Zurbarán - Saint Elizabeth of Thuringia - Google Art Project
 

Чого нас може навчити Дитятко Ісус, Якого особливим чином споглядаємо у ці дні? Це не лише приємний і зворушливий образ, а й повна глибини постава.

dytiatko Isus

 
Покликання жінки - надзвичайне завдання. У своїй буденності, особливо якщо займається господарством і виховує дітей, вона часто залишається сама. Чи насправді сама? Адже кожна з нас має Товаришку...
 .
woman-profile-face-portrait-young-female-1
 
Простий, рецепт на це подає сам Ісус: «Якщо хочеш бути досконалим, піди, продай все, що маєш, роздай бідним, і будеш мати скарб на небі; потім приходь і йди за мною. (Мт 19, 21) Коли хтось хоче йти за мною, хай зречеться себе самого, візьме на себе хрест свій і йде слідом за мною» (Мк 8,34)».
 
IMG 2071