flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Чого нас може навчити Дитятко Ісус, Якого особливим чином споглядаємо у ці дні? Це не лише приємний і зворушливий образ, а й повна глибини постава.

dytiatko Isus

Покликання жінки - надзвичайне завдання. У своїй буденності, особливо якщо займається господарством і виховує дітей, вона часто залишається сама. Чи насправді сама? Адже кожна з нас має Товаришку...
 .
woman-profile-face-portrait-young-female-1
 
Простий, рецепт на це подає сам Ісус: «Якщо хочеш бути досконалим, піди, продай все, що маєш, роздай бідним, і будеш мати скарб на небі; потім приходь і йди за мною. (Мт 19, 21) Коли хтось хоче йти за мною, хай зречеться себе самого, візьме на себе хрест свій і йде слідом за мною» (Мк 8,34)».
 
IMG 2071
 
 
Сьогодні, у Великий Четвер, відзначаємо день встановлення Євхаристії. Євхаристія народилась в любові і з любові Христа до людини, яку було запрошено до участі у спасительній справі. Можна відкрити багато значень Євхаристії. Поміркуймо над деякими з них.
 
Євангеліє з урочистості Благовіщення переносить нас у мале містечко Назарет, де відбулася зустріч архангела Гавриїла з Марією, Яка отримала від Бога надзвичайну місію. Біблійна сцена сплетена з багатьох цікавих деталей, але зупинімося сьогодні на заохоченні архангела радіти.
blagowishchennia