flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Не раз у наших розмовах, що стосуються духовного життя вживаємо слово покора. Однак, часто виявляється, що маємо хибні уявлення про покору, які часто базуються на вирваних з контексту цитат зі Святого Письма або викривленому людському погляді на Божу логіку. Як розрізнити, де є справжня покора, а де її фальшивка? Спробуймо придивитись до прикладу життя одного італійського святого.

Humility-The-Secret-to-Holinessblog

Цього тижня Церква особливо молиться про нові покликання до священства та богопосвяченого життя. Можливо, і у Тебе пролітала думка про план на життя, про Твою місію у цьому світі, про Твій шлях до щастя?

poklykannia

 

«Без праці не існує гідності», але й «не кожна праця є гідною працею». На це звернув увагу Папа Франциск у відеопосланні, надісланому учасникам Соціального тижня італійських католиків, який розпочався 26 жовтня 2017 р. в місті Кальярі. Його тема: «Праця, якої хочемо: вільна, креативна, спільна та солідарна».

papa frants videoposlannia

 

Кожен християнин покликаний освятити не тільки самого себе, але і освятити світ через євангелізацію. Документи Собору, а також апостольське повчання Павла VI, Evangelii nuntiandi, розкривають два суттєвих аспекти євангелізаційної місії Церкви.

drabyna misto

 

Праця як дорога до святості? Як це можливо за допомогою моєї повсякденної рутинної роботи? Що значить відповісти любов'ю на Любов? Продовжуємо роздуми про духовність праці.

pratsia kartynka