flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

У день Непорочного Серця Марії, який для нашого згромадження є урочистістю, прагнемо поділитися з вами думкою о. Гонората Козьмінського про таємницю Серця, яке стояло під хрестом. Цей досвід Марії може стати для нас корисним під час війни та страждань, яких досвідчуємо у цей час.
 
hrest
8 березня. Зазвичай у цей день ми вітали жінок із Міжнародним жіночим днем. Сьогодні ж, погляньмо в очі Найпрекраснішої Жінки - Пресвятої Діви Марії. Що ми там побачимо?
 
b3f8cc36016425.570c7200276fb
 

Чого нас може навчити Дитятко Ісус, Якого особливим чином споглядаємо у ці дні? Це не лише приємний і зворушливий образ, а й повна глибини постава.

dytiatko Isus

 
У першу неділю Адвенту Боже Слово закликає нас пильнувати і молитись «в кожному часі», аби стати приготованими перед Сином Людським. Здається, що ці слова виконати не просто, адже не можемо сісти і лише молитись, тим самим занедбуючи наші щоденні обов’язки дружини чи чоловіка, студента чи працівника. Однак блаженний отець Гонорат Козьмінський дає нам пораду, яка може стати ключем до наших роздумів.
 
the-blowup-CuOZuiZDBWU-unsplash
 
Будучи дружиною короля Людовіка IV, вона з простотою та відданістю служила бідним та хворим, часто залишали палац, аби чинити справи милосердя. Почувши про приклад життя та набожності св. Франциска з Ассізі свята Єлизавета Угорська стала першою німецькою францисканською терціаркою. А ще деякі джерела зазначають, що вона веде свій родовід, в тому числі, й від Великих князів Київських з роду Мономаховичів та Ярославичів. Про надзвичайну постать святої Єлизавети під час своєї аудієнції 20 жовтня 2010 року говорив Папа Бенедикт XVI. Подаємо кілька уривків про життя та особу святої.
 
Francisco de Zurbarán - Saint Elizabeth of Thuringia - Google Art Project