flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Сьогодні, у Великий Четвер, відзначаємо день встановлення Євхаристії. Євхаристія народилась в любові і з любові Христа до людини, яку було запрошено до участі у спасительній справі. Можна відкрити багато значень Євхаристії. Поміркуймо над деякими з них.
Євангеліє з урочистості Благовіщення переносить нас у мале містечко Назарет, де відбулася зустріч архангела Гавриїла з Марією, Яка отримала від Бога надзвичайну місію. Біблійна сцена сплетена з багатьох цікавих деталей, але зупинімося сьогодні на заохоченні архангела радіти.
blagowishchennia
 
У свято Стрітення Господнього Церква відзначає Всесвітній день богопосвяченого життя. Це ще одна нагода для мене, як сестри монахині, задуматись над покликанням, яке дійсно є «ненормальним» в очах людей та світу.
cinco-modos-diferentes-de-vida-consagrada
 
Пропонуємо ознайомитись з одним із методів францисканської медитації над Святим Письмом. Медитація може відбуватись індивідуально, а може бути частиною зустрічі, як це описано нижче.
book-pages-open-heart-preview
 

Не раз у наших розмовах, що стосуються духовного життя вживаємо слово покора. Однак, часто виявляється, що маємо хибні уявлення про покору, які часто базуються на вирваних з контексту цитат зі Святого Письма або викривленому людському погляді на Божу логіку. Як розрізнити, де є справжня покора, а де її фальшивка? Спробуймо придивитись до прикладу життя одного італійського святого.

Humility-The-Secret-to-Holinessblog