flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

В останню Неділю Адвенту поміркуймо, до якого покаяння закликає нас Господь. Як приготувати своє серце для зустрічі з Ним?
adwent

Радійте, бо Господь вже близько. Саме про це нам говорить ІІІ Неділя Адвенту, що носить назву Гаудете (від лат. - радійте). Євангеліє цього дня зосереджує нашу увагу на постаті св. Йоана Хрестителя. Послухаймо, що блаженний Гонорат говорить про предтечу Спасителя. 

III nedila

 

Триває час Адвенту, продовжуємо крокувати до Різдва у товаристві блаженного капуцина Гонората Козьмінського. Який урок можемо винести з Євангелія, яке Церква дає на ІІ Неділю радісного очікування на прихід Спасителя?  

 IMG-0f5220708ba2ac3add2b9b82fcbf3a4c-V

 
Час приготування до зустрічі зі Спасителем цього року буде особливим. Не тому, що переживаємо пандемію, хоча це також впливає на наш духовний стан. У цьому Адвенті прагнемо пильнувати разом із нашим Засновником блаженним отцем Гоноратом Козьмінським.
 
IMG-9ea88d0fd178e3f1bbf0bdd448f3d963-V
 

З нагоди Року Покликання, який триває у Римсько-Католицькій Церкві в Україні, про своє покликання розповідає сестра Зита Врона зі Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії.

zyta