ПОЛОННЕ 30 жовтня 2010 року в Полонному відбувся день зосередження для дівчат. Зустріч відбувалась в будинку сестер і її провадили: о. Ромуальд та с. Агата. Запрошуємо до перегляду ролика, який підготували учасниці зустрічі.