"Джерельце" розпочало з Ісусом
Автор: с. Аня Мутиль
http://delaetedom.ru/

МОСТИСЬКА Садочок "Джерельце" розпочав навчальний рік спільною Святою Месою в домашній капличці Сестер Гонораток. Святу Месу відправив настоятель парафії о. Владислав та вікарій о. Андрій.