Шлях гідного пережиття Великого Посту
Автор: с. Марта Вйонцек
http://delaetedom.ru/

МОСТИСЬКА Кожен християнин прагне в повноті розпочати Великий Піст, щоб плідно його пережитита підготуватись до Великодніх свят. Аби допомогти молодим особам, котрі цього прагнуть, у домі сестер Гонораток у м. Мостиська 12 березня був організований день зосередження

для дівчат від 14 років та старше. Допомагав у цьому, проголошуючи Слово Боже, о. Роман Теслюк. Протягом дня учасниці збагатились, слухаючи конференції, беручи участь у Св. Літургії та Адорації Пресвятих Дарів. Основною темою були шляхи гідного пережиття періоду Великого Посту, котрими є молитва, піст та милостиня. Розпочав отець мову, розкриваючи сенс слова "навернення". Після чого роздуми перейшли на основні добрі вчинки та головні аспекти Таїнства Сповіді. 

 

Джерело: Відео

 

Не бракувало також Коронки до Божого Милосердя, особистої молитви та можливості скористатись з Таїнства Сповіді. На закінчення дня зосередження були слова заохочення робити дробрі вчинки незважаючи на те, що оточуюче середовище навіть цього не доцінить, адже так вчить сам Христос.