flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Понеділок, 29 жовтня 2018, 14:38
26-28 жовтня 2018 року у Бердичеві в сестер гонораток відбулися реколекції для дівчат під гаслом: "Слухати серцем". Проводили реколекції: отець Юстин Копитко Ofm, сестра Зита Врота та сестра Йоанна Єсаян. Вчитися слухати свого серця приїхало 13 учасниць.
DSC04108
"Твоє серце - це і є справжня Ти", - підкреслював отець. Через те, що ми не слухаємо нашого серця, ми не знаємо, ким ми є насправді. Запитай себе: який сенс всього того, що я роблю? Бога цікавить Твоє серце. Він не дивиться на результат, лише на Твій вибір. "Якщо Тобі бракує слухання, то життя твоє є незакінченим пазлом", - наголошував отець.
 
Своїми враженнями від реколекцій ділиться Наталія, одна з учасниць: "Дякую сестрам Гонораткам за запрошення на ці чудові реколекції «Слухати серцем». Хоч і дуже багато перешкод було, перш ніж я сюди потрапила, але вдячна Богові, що все ж таки Він допоміг пройти через усі ті труднощі, випробування. На цих реколекціях багато нового, цікавого дізналась, навчилась прислухатись до свого серця, не боятись перебувати в тиші. Зрозуміла, чому я часто залишаюсь наодинці, це Бог хоче щоб я побула з Ним у тиші, порозмовляла.
 
Я познайомилась з багатьма красивими, розумними дівчатами, і хоч я була найстарша між ними, але мені з ними було дуже добре, затишно, комфортно, весело. Зрозуміла, як потрібно поводити себе на Службі Божій, більше молитись, розмовляти з Богом. Навчилась трішки переборювати свій страх, тому що це напевно найбільша в мені проблема. Також дуже рада була познайомитись з отцем Юстином, вдячна за його проповіді, конференції. І всім, всім дуже вдячна, усіх люблю, за всіма буду сумувати".
 
"Дякую, Вам за гарно проведений час! На цих реколекціях я навчилася слухати серцем і відкривати його для Бога. Ви даєте змогу іншим розпізнати себе. Дякую, Вам за це!", - зазначила Вікторія.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити