flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Саме під таким гаслом тривали реколекції для подружніх пар у місті Одеса (на території Римсько-Католицької парафії Святого Климентія) у період з 8 по 15 липня 2019 року. Цілий тиждень незабутніх вражень отримали сім сімей з різним подружнім стажем (найдосвідченіші нещодавно святкували свою 25-ту річницю).
 received 2576335599255262
З 8 по 11 серпня в Олександрівці на Житомирщині відбулися вже треті щорічні реколекції для вчителів. На духовні вправи прибуло 15 педагогів з Житомирщини та Хмельниччини. Тема цьогорічних зустрічей – «Формуюся сам, щоб формувати інших».
IMG 4659
 
«Таких чудових реколекцій я ще не переживала. Дякую сестрі та отцю за їхню щирість, простоту, мудрість, уважність, за те, що навчили нас ще більше любити Бога та людей». Саме так висловилась Тетяна, одна з учасниць реколекцій для подружніх пар, котрі днями відбулись у м. Яремче.
podruzzhia rekol 10 15012019 4
 
Ніщо так не приносить більшого щастя, як тоді коли ти починаєш ділитися своєю радістю з народження Ісуса Христа. Це не легко, бо реакції людей на Різдво Христове дуже різні. Але міць цієї великої таємниці Втілення Божого Сина додає відваги та пробуджує в людей більше людяності, надію на краще, запалює любов в серцях, радість в очах та вдячність за безмежну Божу любов.
koliada berdychiw 4
 

Вдалині від буденних турбот та щоденного життя з 3 по 8 січня 2019 року відбувся відпочинковий виїзд для родин на Прикарпаття. Карпати красиві в будь-яку пору, але взимку – особливо прекрасні.

simi karpaty 0308012019 4