flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Духовне життя сестри Хілярії було мало для кого відомим. Лише читаючи "Духовний нотатник" можемо відкрити ту глибину та близькість, якими характеризувались її відносини з Божественним Нареченим. Велику кількість молитов, а також духовних жертв сестра Хілярія жертвувала за священиків, про це її просив сам Господь. 
priest-873855 640

hiliariabanerСлуга Божа Сестра Емілія Хілярія Глувчинська народилася 9 травня 1887 році в Сверщеві Люблінської Дієцезіїї (Польща). 19 березня 1912 року вступила до Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії (Гоноратки).

 

Сестра Хілярія – працьовита, жертовна, добра медсестра. Такою її знали сестри та хворі. Однак істинною таємницею життя сестри Хілярії є любов до Христа, Божественого Возлюбленого.

 

Життя слуги Божої с. Хілярії Глувчинської

Автор тексту Моніка Мельон
переклад з польської с. Кляра Вінцевич

I частина. Біографія

У триваючому беатифікаційному процесі другої групи 122 мучеників Другої світової війни серед кандидатів на проголошення блаженними є постать сестри Хілярії Емілії Глувчинської зі Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії (гонораток).

 

Серед кандидатів на вівтар у другій групі мучеників Другої світової війни є тиха скромна сестра зі Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії. Хілярія Емілія Глувчинська – це людина великого посвячення в послузі ближнім, завжди заглиблена в молитві. Вона прагнула згоріти у вогні Божої Любові, щоб тим полум’ям обігріти та зцілити якнайбільше душ. ЇЇ молитва була вислухана аж до цілковитої жертви життям.

hilaria fon