flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Саме таку пораду всім, хто вагається у життєвих виборах міг би дати блаженний Гонорат Козьмінський. Капуцин з Польщі, який жив на зламі ХІХ-ХХ століття та був засновником численних чернечих згромаджень. Більшість яких, з огляду на знаки часу та розпізнання Церкви, не мали зовнішніх ознак чернечого стану (чернечу рясу чи вельон), а вели приховане перед очима світу богопосвячене життя. Основою такого життя стало апостольство прикладом життя, яке покликаний вести кожний християнин, що прямує до святості.
 
rozarii

У річницю смерті блаженного отця Гонората Козьмінського хочемо пригадати його духовну спадщину. Пропонуємо вашій увазі 7 ознак доброї праці, які можна виідлити з його повчань. 

honorat kozminski

 

Цього року, 16 жовтня, минає 32 роки від моменту проголошення блаженним отця Гонората Козьмінського OFMCap, харизматичного проповідника та духовного керівника великої кількості душ, засновника численних монаших згромаджень.

P1020785

 
Гонорат Козьмінський народився 16 жовтня 1829 року в Білій Підляській у Польщі. На хрещенні він отримує чотири імені: Флорентин, Вацлав, Ян і Стефан. Вдома його називали Вацлав. Він був жвавим хлопчиком, з дитинства відрізнявся спостережливістю та проникливістю, любив системетичність і порядок, що рідко можна побачити у дітей.
s4 honorat kozminski uhonorowany 343
 
У багатьох творах, присвячених Розарію, акцент ставиться на представлення цієї молитви як дороги до осягнення християнської досконалості. Особливу цінність у цьому питанні становлять твори святих і блаженних, які своїм життям та героїчністю чеснот підтвердили достовірність поглядів, які сповідували.
rozarii