flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Такими словами звертається Бог до кожної «забіганої» душі, що стоїть на порозі Великого посту. Слово «повернення» одразу викликає в пам’яті образ милосердного Батька та блудного сина з картини Рембрандта. Про своє споглядання цього образу пише отець Гонорат Козьмінський.
rembrandt powernennia bludnogo syna

Чого нас може навчити Дитятко Ісус, Якого особливим чином споглядаємо у ці дні? Це не лише приємний і зворушливий образ, а й повна глибини постава.

dytiatko Isus

 
Коронацією загального переконання, що панувало від віків у Церкві про Непорочне Зачаття Пресвятої Діви Марії, стало проголошення 8 грудня 1854 року папою Пієм ІХ цієї правди як догмату віри. Згідно з існуючою в Церкві практикою догмат поза Римом проголошували наступного 1855 року. Така честь припала молодому капуцину о. Гонорату Козьмінському.
niepokalana
 
Урочистість Христа Царя, яку цього року переживатимемо 25 листопада, цілком натурально народжує в серці запитання: чи є Христос моїм Царем? Легко уявити собі царя в гарних дорогих шатах, золотій короні зі скіпетром у руках, що сидить на коштовному троні, а навколо нього зібрані тисячі підданих. Однак Євангеліє показує нам радикально інший образ царя.
korona
 

Грецьке слово "педагогіка" дослівно означає раба („gogein"), що веде за руку дитину („paidos") від дому до школи та назад. Важливим елементом цієї діяльності є фізичний контакт з рукою опікуна. Коли дитину припиняють тримати, вона почувається під загрозою, починає боятися.

michelangelo