flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

У річницю смерті блаженного отця Гонората Козьмінського хочемо пригадати його духовну спадщину. Пропонуємо вашій увазі 7 ознак доброї праці, які можна виідлити з його повчань. 

honorat kozminski

Цього року, 16 жовтня, минає 32 роки від моменту проголошення блаженним отця Гонората Козьмінського OFMCap, харизматичного проповідника та духовного керівника великої кількості душ, засновника численних монаших згромаджень.

P1020785

 
Гонорат Козьмінський народився 16 жовтня 1829 року в Білій Підляській у Польщі. На хрещенні він отримує чотири імені: Флорентин, Вацлав, Ян і Стефан. Вдома його називали Вацлав. Він був жвавим хлопчиком, з дитинства відрізнявся спостережливістю та проникливістю, любив системетичність і порядок, що рідко можна побачити у дітей.
s4 honorat kozminski uhonorowany 343
 
У багатьох творах, присвячених Розарію, акцент ставиться на представлення цієї молитви як дороги до осягнення християнської досконалості. Особливу цінність у цьому питанні становлять твори святих і блаженних, які своїм життям та героїчністю чеснот підтвердили достовірність поглядів, які сповідували.
rozarii
 
Такими словами звертається Бог до кожної «забіганої» душі, що стоїть на порозі Великого посту. Слово «повернення» одразу викликає в пам’яті образ милосердного Батька та блудного сина з картини Рембрандта. Про своє споглядання цього образу пише отець Гонорат Козьмінський.
rembrandt powernennia bludnogo syna